St. Johanna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Johanna

Ha belépsz a világunkba, és megtalálod a helyed, többé nem tudsz megszabadulni a barátoktól és ellenségektől!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Moana Nolton
Aurora Smith készül!! Vote_lcapAurora Smith készül!! Voting_barAurora Smith készül!! Vote_rcap 
Naomi Conrad
Aurora Smith készül!! Vote_lcapAurora Smith készül!! Voting_barAurora Smith készül!! Vote_rcap 
David Clausson
Aurora Smith készül!! Vote_lcapAurora Smith készül!! Voting_barAurora Smith készül!! Vote_rcap 
Rebecca Meredith Yelnats
Aurora Smith készül!! Vote_lcapAurora Smith készül!! Voting_barAurora Smith készül!! Vote_rcap 
Jaden A. Sampson
Aurora Smith készül!! Vote_lcapAurora Smith készül!! Voting_barAurora Smith készül!! Vote_rcap 
Elle Brightmore
Aurora Smith készül!! Vote_lcapAurora Smith készül!! Voting_barAurora Smith készül!! Vote_rcap 
Aurora Smith
Aurora Smith készül!! Vote_lcapAurora Smith készül!! Voting_barAurora Smith készül!! Vote_rcap 
Sophie Malloy
Aurora Smith készül!! Vote_lcapAurora Smith készül!! Voting_barAurora Smith készül!! Vote_rcap 
Bryan Nash
Aurora Smith készül!! Vote_lcapAurora Smith készül!! Voting_barAurora Smith készül!! Vote_rcap 
Natasha Rue Warren
Aurora Smith készül!! Vote_lcapAurora Smith készül!! Voting_barAurora Smith készül!! Vote_rcap 
Statistics
Összesen 19 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Chuck Osmer

Jelenleg összesen 170 hozzászólás olvasható. in 106 subjects
Staff team
Aurora Smith készül!! 11secrq
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Hétf. Szept. 19, 2011 9:01 pm-kor volt itt.

 

 Aurora Smith készül!!

Go down 
SzerzőÜzenet
Aurora Smith

Aurora Smith


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 18.

Aurora Smith készül!! Empty
TémanyitásTárgy: Aurora Smith készül!!   Aurora Smith készül!! Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 5:06 pm

Aurora Smith
[You must be registered and logged in to see this image.]

Információk

név : Aurora Charlotte Smith
becenév:Aurora, Char, vagy ahogy szeretnéd
kor : 18
születési év: 1993.5.25
születési hely: íChicago
nem :
szexualitás: hetero
foglalkozás: tanuló
csapat: gazdagok


Így nézek ki.

szem szín: Zöld
Haj szín: BarnaP
Ismertetőjelek: .
Avatár: Ashley Greene

Ilyen vagyok én

Barna, hosszú hajam és gyönyörű szürkés zöld szemeim vannak. Sokszor megdicsérik, és nagyon is büszke vagyok. Az apámtól örököltem szürkés zöld szemeimet, a szőke hajamat pedig anyámtól. Divatosan öltözködök, a legjobb márkákból az összes megtalálható a szekrényemben. Nem is tudom mi lenne nélkülem a ruháim nélkül. Általában nőies ruhákat szeretek hordani, de van olyan is, hogy egy kicsit lazábban öltözködök. Biztos meglennék nélkülük de ebbe nem szeretnék nagyon belegondolni. Minden nap sminkelem magamat. Nem szoktam erős sminket felrakni, de ez általában attól függ hogy milyen a hangulatom. Habár inkább a természetes szépségre hajtok. Akinek meg nem tetszik hát azzal nem tudok túl sokat csinálni. Én ilyen vagyok.

ezeket mindig
+futni
+zenét hallgatni
+bulizni
+sminkelni
+egy kis balhét csinálni
+vásárolni
ezeket soha
-nagyon sokat inni
-tanulni
-könyvet olvasni
-ócska ruhákat felvenni
-korán kelni
-utálok takarítani
amiben erős vagyok
+pasizás
+tánc
+alvás
amiben nagyon gyenge vagyok
-hazugság
-tanulás
-
célok
~szerelmet találni
~megházasodni
~elvégezni az iskolát
~kiélvezni az életet
félek
-a kiközösítéstől
-hogy kiderül az igazi személyiségem
-hogy csalódok a szerelembe
-a sötétség


Ide kérjük a jellemed, minimum 100 szóban...

Család

apa: név, kor, foglalkozás, milyen a kapcsolatotok, valami fontos tudnivaló róla/rólatok
anya:név, kor, foglalkozás, milyen a kapcsolatotok, valami fontos tudnivaló róla/rólatok
testvér: név, kor, foglalkozás, milyen a kapcsolatotok, valami fontos tudnivaló róla/rólatok
más hozzátartozók: név, kor, foglalkozás, milyen a kapcsolatotok, valami fontos tudnivaló róla/rólatok

Előtörténet

Hol is kezdjem! Talán a szüleim megismerkedésétől? Igen onnan kezdem. A szüleim még a gimiben ismerkedtek meg. Kisebb-nagyobb szakításokkal de együtt maradtak és mikor mind a ketten befejezték az egyetemet, összeházasodtak. Utána rá két évvel anyukám teherbe esett velem, és kilenc kerek hónapra rá megszülettem én. Ez volt 1992. Május. 25, és a helyszín egy New York-i kórház volt. Egy nagyon szép tavaszi nap volt, sütött a nap, csicseregtek a madarak. Nem is születhettem volna szebb napon. Innentől kezdve gyorsan telt az idő. Átköltöztünk Manhattan-be egy gyönyörű nap tágas lakásba. Hát volt rá ok, hogy nagy lakásba költözzünk. És az-az ok az volt, hogy megszületett a húgom, Katelyn. Ekkor voltam úgy négy éves. Tulajdonképen nem változott semmi. Legalábbis úgy értve, hogy a szüleim ugyanúgy foglalkoztak velem, és mindent meg kaptam. Én viszont egyáltalán nem szerettem a húgomat. Nem tudom miért! Féltékeny sose voltam rá hisz mindig így is én voltam a kedvenc otthon. Ja eszembe jutott! Iszonyatosan csúnya volt így mindig direkt kiszúrt velem. Mikor betöltöttem hatodik életévemet, lehetett menni iskolába. Örültem, hogy végre mehetek közösségbe, és nem kell itthon lennem a húgommal és anyámmal. A tanulás egész jól ment, egészen addig míg nem lettem hetedikes. Azért lettek rosszabbak a jegyeim mert elkezdtem járni David-el. Mindig elvonta a figyelmemet a tanulásról, így nem is sokat foglalkoztam vele. A szüleim teljesen kiborultak, és el is tiltottak David-től. Nem mentek vele semmire, mert voltak éjszakák mikor elszöktem otthonról, és átmentem szerelmemhez. De sajnos nem tartott örökké a tündérmese. David két hónap után szakított velem, azért mert nem feküdtem le vele. Utána nagyon sokáig szenvedtem, a bennem lévő fájdalomtól, de mire végre befejeztem a nyolcadikot, sikerült kilábalnom belőle. Aztán jött a gimi. Ah de jó végre. Vártam már, de azt senki ne kérdezze miért. Habár erre mégiscsak van válaszom. A pasik, a bulik, és ehhez hasonló kis tevékenységek. Miután odakerültem, már be is kerültem egy csoportba, pontosabban a gazdagok közé. Egyesek hogy idekerüljenek mindent megtesznek, és nekem mégis sikerült pár nap után odakerülnöm ami szerintem azért mégiscsak fura. De mindegy is... Azóta már jó pár év eltelt. Bulik, pia, cigig, ja és még a tanulás. Ennyiből állt az egész így nagy vonalakban elmondva. A pasik terén mit mondjak, jobban szeretem az ilyen egy éjszakás kalandokat, de azért titkon, vágyok már egy kicsit komolyabb kapcsolatra. Hogy nehogy ki legyek közösítve a csoportból, igen csak elrejtem a valódi személyiségemet, és lassan kezdtem érezni, hogy már nem tudok visszatérni a régi önmagamhoz. Már pedig ez befog következni igen csak hamar.


Szerepjáték példa

egy min. 250 szavas játék példa. Szeretnénk, ha ezzel a karaktereddel írnál egyet, de nem kötelezünk rá. Vagyis más fórumról is áthozhatod.
Vissza az elejére Go down
 
Aurora Smith készül!!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Spohie Malloy /készül/
» Natasha Rue Warren - készül

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
St. Johanna :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: