St. Johanna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Johanna

Ha belépsz a világunkba, és megtalálod a helyed, többé nem tudsz megszabadulni a barátoktól és ellenségektől!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Moana Nolton
Spohie Malloy /készül/ Vote_lcapSpohie Malloy /készül/ Voting_barSpohie Malloy /készül/ Vote_rcap 
Naomi Conrad
Spohie Malloy /készül/ Vote_lcapSpohie Malloy /készül/ Voting_barSpohie Malloy /készül/ Vote_rcap 
David Clausson
Spohie Malloy /készül/ Vote_lcapSpohie Malloy /készül/ Voting_barSpohie Malloy /készül/ Vote_rcap 
Rebecca Meredith Yelnats
Spohie Malloy /készül/ Vote_lcapSpohie Malloy /készül/ Voting_barSpohie Malloy /készül/ Vote_rcap 
Jaden A. Sampson
Spohie Malloy /készül/ Vote_lcapSpohie Malloy /készül/ Voting_barSpohie Malloy /készül/ Vote_rcap 
Elle Brightmore
Spohie Malloy /készül/ Vote_lcapSpohie Malloy /készül/ Voting_barSpohie Malloy /készül/ Vote_rcap 
Aurora Smith
Spohie Malloy /készül/ Vote_lcapSpohie Malloy /készül/ Voting_barSpohie Malloy /készül/ Vote_rcap 
Sophie Malloy
Spohie Malloy /készül/ Vote_lcapSpohie Malloy /készül/ Voting_barSpohie Malloy /készül/ Vote_rcap 
Bryan Nash
Spohie Malloy /készül/ Vote_lcapSpohie Malloy /készül/ Voting_barSpohie Malloy /készül/ Vote_rcap 
Natasha Rue Warren
Spohie Malloy /készül/ Vote_lcapSpohie Malloy /készül/ Voting_barSpohie Malloy /készül/ Vote_rcap 
Statistics
Összesen 19 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Chuck Osmer

Jelenleg összesen 170 hozzászólás olvasható. in 106 subjects
Staff team
Spohie Malloy /készül/ 11secrq
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Hétf. Szept. 19, 2011 9:01 pm-kor volt itt.

 

 Spohie Malloy /készül/

Go down 
SzerzőÜzenet
Sophie Malloy

Sophie Malloy


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 18.

Spohie Malloy /készül/ Empty
TémanyitásTárgy: Spohie Malloy /készül/   Spohie Malloy /készül/ Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 8:53 pm

SOPHIA ROSMARY MALLOY
[You must be registered and logged in to see this image.]

Információk

név : Sophie Malloy
becenév: Sophie
kor : 17
születési év: 1993 november 14.
születési hely: Anglia London
nem : lány
szexualitás: hetero
foglalkozás: tanuló
csapat: deszkások


Így nézek ki.

szem szín: kék
Haj szín: vöröses barna
Ismertetőjelek: nincs
Avatár: Barbara Palvin

Ilyen vagyok én

Kinézetre az emberek nem hinnék el, hogy deszkás vagyok. Sokszor hordok szoknyát, - a bátyám alig hiszi el, hogy ebben tudok gördeszkázni - ruhákat. Hosszúkás arcomat derekamig érő hullámos haj keretezi. Vöröse barna ez az eredeti haj színem, még soha nem festettem és nem is tervezem, hogy egyszer meg teszem. Nem sminkelem magam, jobban szeretem a természetes kinézetet. Azok a lányok akik túl sok festéket használnak úgy néznek ki, mint a vásári majmok. Nem vagyok a legmagasabb, inkább átlagosnak mondanám magam. Testalkatom is átlagos. Meg vagyok elégedve a kinézetemmel.

ezeket mindig
+ könyvek
+ deszkázás
+ zene
+ család
+ gyerekek imádok rájuk vigyázni, amikor akad egy kis szabad ídőm akkor szivesen vigyázok a család legifjabb tagjára, Isabelle-re az unoka testvéremre.
+ nevetés
ezeket soha
- bulik
- tetoválás
- cigaretta
- testékszer
- drogok
- alkohol
amiben erős vagyok
+ tanulás
+ mások meg nevettetése
+ deszkázás ( ha már abba a csoportba tartozom akkor csináljam is jól )
amiben nagyon gyenge vagyok
- a gördeszkázáson kivül mindne sportban
- komoly érzelmek kimutatásában
- be vallani, ha valamit nem tudok
célok
~ valami más sportot is találni a deszkázson kívül
~ meggyőzni a nővéremet, hogy nem akarok cicababa lenni
~ végre egyedül lenni
~ kitalálni, hogy ide mit írjak
félek
- a családom elvesztésétől
- ha kiderül, hogy nem vagyok tökéletes eltaszítanak
- a bátyám befejezi az iskolát elköltözik és én itt maradok a nővéremmel, na akkor kell igazán meg ijedni
- tű


Gyerekkoromtól kezdve négy ember elvárásának felek meg, már akkoris tökéletes akartam lenni, mert azt láttam, hogy akkor boldogok a körölüttem élőek. Ez bennem maradt, így a mai napig maximalista vagyok. Általában van egy maszk amit reggel felveszek és aztán sohasem veszek le. Ezen a maszkon egy mosolygós, jó kedvú lány szerepel, akinek semmi baja. Az nem igazán számít, hogy alatta mi van. Mert az a lány törékeny és sebezhető én pedig nem akarok az lenni. A gyengeség nem megengedett! Jól tanulok, hogy a szüleimnek ne okozzak csalódást, elmegyek a nővéremmel vásárolni, ő végre úgy érezze engemet is ő irányí. Egyedül talán a bátyám elött, legalább egy kicsit kevesebb színjátékra van szükségem.

Család

apa: név, kor, foglalkozás, milyen a kapcsolatotok, valami fontos tudnivaló róla/rólatok
anya:név, kor, foglalkozás, milyen a kapcsolatotok, valami fontos tudnivaló róla/rólatok
testvér: név, kor, foglalkozás, milyen a kapcsolatotok, valami fontos tudnivaló róla/rólatok
más hozzátartozók: név, kor, foglalkozás, milyen a kapcsolatotok, valami fontos tudnivaló róla/rólatok

Előtörténet

A karaktered élete minimum 350 szóban. Kérünk bőven fejds ki az eddigi életét.

Szerepjáték példa

egy min. 250 szavas játék példa. Szeretnénk, ha ezzel a karaktereddel írnál egyet, de nem kötelezünk rá. Vagyis más fórumról is áthozhatod.
Vissza az elejére Go down
 
Spohie Malloy /készül/
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Natasha Rue Warren - készül
» Aurora Smith készül!!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
St. Johanna :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: